Oms 410 Yatak Odası Takımı

Bu model tedarik edilememektedir.
  • Oms 410 Yatak Odası Takımı-1
  • Oms 410 Yatak Odası Takımı-2
  • Oms 410 Yatak Odası Takımı-3

Birbirinden farklı renkleri ile evlerinize modern ve şıklık katmak için Oms 410 Yatak Odası Takımını sizler için tasarladık. Her ailenin rahatlıkla kullanabileceği ölçülerde tasarlanmış olması ile birlikte gardırop içi dizaynı ile de sizlere rahat kullanışlılığı bir arada sunuyoruz.

Dolap : G:230 D:60 Y:210

Şifonyer : G:95 D:42 Y:83

Komidin : G:60 D:42 Y:42

Karyola : G:210 D:203 Y:108

  • Ege'nin her yerine ücretsiz teslimat
  • 2 + 3 yıl garanti
  • Ücretsiz depolama hizmeti
  • Taksit seçenekleri

MOBİLYA BAKIMI :

Evinizde ve yaşam alanlarınızda kullanacağınız mobilyaları seçerken renklerine önem vermek herşeyden önce gelir. Neden derseniz yaşam alanınızdaki ortamdaki sıcaklığı mobilya renkleri ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz bunun için mobilya seçimleri önemlidir.

MOBİLYA BAKIMINDA PÜF NOKTALAR :

a ; Yaşam alanlarınızdaki mobilyalarınızın temizliğini oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirmeniz önemle rica edilir, çünkü mobilyalarınızı silme işlemi sırasında elinizde olacak olan temizleme bezinin pürüzsüz ve tırtıksız olması çok önemlidir. Düz yumuşak bir bez ile bütün mobilyalarınızın tozunu alabilirsiniz. Önem verilmeden her hangi bir bezle silme işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde mobilyalarınızda saç inceliğinde kılcal çizikler meydana gelebilir, Bunlar zamanla çoğaldığında göz önünde olacak şekilde belirlenir, bu durumun önüne geçebilmek için yukarıda yazmış olduğumuz konuya özen gösterdiğiniz takdirde kullanmış olduğunuz mobilyalarda problem yaşamazsınız.

b ; Yaşam alanlarınızda kullandığınız mobilyaları gün ışığından uzak tutmaya önem göstermeniz durumunda mobilyanızın ömrünü uzattığını bilmenizi isteriz.

Mobilya üzerine dökülecek her hangi bir sıvının dökülme esnasında hemen silinmesi önemle rica olunur, silinmemesi takdirde mobilya üzerinde deformelere sebeb olabilir.
Mobilyalarımızın üzerine ısısı yüksek derecede olan hiçbir cismi koymak mobilya zemininin bozulmasına sebebiyet verebilir. Bunları önlemek adına ısısı yüksek derecede olan araçlarımızın altlarına "Altlık" koyarak mobilyalarımızı koruyabiliriz.

En Yeni Yatak Odası Takımları

Kefilsiz, senetsiz, kredi kartsız mobilya