Bakü Yatak Odası Takımı

Bu model tedarik edilememektedir.
  • Bakü Yatak Odası Takımı-1
  • Bakü Yatak Odası Takımı-2
  • Bakü Yatak Odası Takımı-3
  • Bakü Yatak Odası Takımı-4
  • Bakü Yatak Odası Takımı-5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi tempor convallis suscipit. Nulla hendrerit accumsan orci nec feugiat. Praesent laoreet magna vel nisi porttitor volutpat volutpat orci pharetra. Curabitur arcu enim, faucibus quis dignissim nec, lobortis in lorem. Ut eget ipsum rhoncus nibh iaculis porttitor ut quis nibh. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Etiam justo odio, vehicula ut lacinia congue, congue sit amet dui.

  • Ege'nin her yerine ücretsiz teslimat
  • 2 + 3 yıl garanti
  • Ücretsiz depolama hizmeti
  • Taksit seçenekleri

MOBİLYA BAKIMI :

Evinizde ve yaşam alanlarınızda kullanacağınız mobilyaları seçerken renklerine önem vermek herşeyden önce gelir. Neden derseniz yaşam alanınızdaki ortamdaki sıcaklığı mobilya renkleri ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz bunun için mobilya seçimleri önemlidir.

MOBİLYA BAKIMINDA PÜF NOKTALAR :

a ; Yaşam alanlarınızdaki mobilyalarınızın temizliğini oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirmeniz önemle rica edilir, çünkü mobilyalarınızı silme işlemi sırasında elinizde olacak olan temizleme bezinin pürüzsüz ve tırtıksız olması çok önemlidir. Düz yumuşak bir bez ile bütün mobilyalarınızın tozunu alabilirsiniz. Önem verilmeden her hangi bir bezle silme işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde mobilyalarınızda saç inceliğinde kılcal çizikler meydana gelebilir, Bunlar zamanla çoğaldığında göz önünde olacak şekilde belirlenir, bu durumun önüne geçebilmek için yukarıda yazmış olduğumuz konuya özen gösterdiğiniz takdirde kullanmış olduğunuz mobilyalarda problem yaşamazsınız.

b ; Yaşam alanlarınızda kullandığınız mobilyaları gün ışığından uzak tutmaya önem göstermeniz durumunda mobilyanızın ömrünü uzattığını bilmenizi isteriz.

Mobilya üzerine dökülecek her hangi bir sıvının dökülme esnasında hemen silinmesi önemle rica olunur, silinmemesi takdirde mobilya üzerinde deformelere sebeb olabilir.
Mobilyalarımızın üzerine ısısı yüksek derecede olan hiçbir cismi koymak mobilya zemininin bozulmasına sebebiyet verebilir. Bunları önlemek adına ısısı yüksek derecede olan araçlarımızın altlarına "Altlık" koyarak mobilyalarımızı koruyabiliriz.

En Yeni Yatak Odası Takımları

Kefilsiz, senetsiz, kredi kartsız mobilya