Steel Koltuk Takımı (E)

Bu model tedarik edilememektedir.
  • Steel Koltuk Takımı (E)-1
  • Steel Koltuk Takımı (E)-2
  • Steel Koltuk Takımı (E)-3

Şıklığı ve Zarifliği ile salonlarınızda farklılık yaratmak için Steel Koltuk Takımı tam size göre, Birbirinden farklı renk seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına renk katmak artık çok daha kolay.

  • Ege'nin her yerine ücretsiz teslimat
  • 2 + 3 yıl garanti
  • Ücretsiz depolama hizmeti
  • Taksit seçenekleri

KOLTUK TEMİZLEMELER İNDE PÜF NOKTALAR

Mağazalarımızda bulunan bütün ürünlerimizin kumaşları genellikle rahat bir şekilde temizlenebilir ve uzun bir dönemde deforme olmaksızın kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi kullanmaya başladığınız süre zarfından itibaren "Genel Temizlik" kurallarına uyulduğu takdirde kolay kolay leke tutması bir yana sağlıklı ve uzun bir dönem kullanımınızın arttığını göreceksiniz.
Genel temizlik sırasında normal piyasada olan kaliteli ve güvenilir firmaların leke çıkarıcılarını sağlıklı bir şekilde koltuk kumaşlarınızın temizliğinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

LEKE ÇIKARMA TEKNİKLERİ :

a ; Yeni oluşmuş lekeler hemen yada daha sıvı halinde iken müdahale edildiği takdirde kumaştan çıkma olasılığı yüksektir.

b ; Sıvı gıdalar kumaş üzerine döküldüğü andan itibaren lekeli kısmı silmek için düz beyaz renkte bezs tercih edilmesi öncelikli gelir veya kağıt havlu, ıslak mendil gibi araçları kullanarak lekeli alanı silebilir ama sık sık elimizdeki bezi değiştirerek bu işlemi gerçekleştirirsek yüksek düzeyde verim alırız.

c ; Lekeli olan kısmı kesinlikle "Amonyak" içeren maddeler ile silmek doğru değildir, Yapıldığı takdirde kumaşınızda deforme belirtileri meydana gelebilir.

d ; Kuru lekeleri kazıyarak temizleyebilirsiniz. (Çamur,Toz vb...)

e ; Son olarak temizlenmiş bölgeyi kuru nemli bir bez yardımı ile sildikten sonra nemli olan alanın kuruması için beklemeliyiz.

En Yeni Koltuk Takımları

Kefilsiz, senetsiz, kredi kartsız mobilya