Sıkça Sorulan Sorular

DMÇ Mobilya İzmir Genelinde Kaç Mağaza ve Hangi Bölgelerde Hizmet Sunmaktadır ?

Dmç ailesi olarak İzmir genelinde "2" mağazamız ile hizmet sunmaktayız.
İzmir'in merkezi bölgeleri olan Çiğli ve Bayraklı şubelerimiz ile toplamda 14.680m2 mağazalarımız siz değerli tüketicilerimize güvenilir ve uygun fiyat politikasını örnek alarak hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

DMÇ Mağazalarının Tüketiciye Hizmet Ettiği Günler ve Saatler Nelerdir ?

Dmç Mağazalarımız siz değerli tüketicilerimize haftanın "7" günü hizmet sunmaktadır.
Hafta içi saat : 09:00-20:00 arası Hafta sonu (Pazar) ise saat: 10:30-19:30 arası müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

DMÇ Mobilya İle Nasıl İrtibata Geçebiliriz ?

Siz değerli müşterilerimiz, bizimle irtibata geçebilmek için iletişim sayfamızdan adreslerimize ve bütün mağazalarımızın telefon numaralarına ulaşarak kolayca irtibat sağlayabilir yada sitemizden bize mail yolu ile bilgilerinizi gönderip en kısa sürede bizim sizinle irtibata geçmemizi bekleyebilirsiniz.

Satışı Gerçekleşmiş Olan Ürünlerimizi Deponuzda Muhafaza Edebiliyor musunuz ?

Dmç mobilyanın öncelikle yeni evlenen çiftlere sağlamış olduğu en güzel hizmet almış olduğunuz ürünleri süre kısıtlaması olmadan depolama şansı olmasıdır. Gönül rahatlığı ile ürünleriniz kendi depolarımızda güvenilir bir şekilde saklanması bizim hizmetimiz içerisinde yapılmaktadır.

Dmç Mobilya'da Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?

Mağazalarımızda yapmış olduğunuz alışverişlerde ödeme planını ve şeklini siz değerli müşterilerimizin belirleme şansı vardır.
Kredi kartı,Senetli alışveriş ve son olarak "36 Ay'a" kadar taksit imkanlarımız, üstelik kredi kartsız,senetsiz ve kefilsiz seçenekleri ile.

DMÇ Mobilyanın Düzenlemiş Olduğu Kampanyalar Mevcut mudur ?

Dmç mobilya olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimize hem uygun fiyat politikası ile hemde güvenilir kaliteli mobilya imkanı sunmaktır, O yüzden tüm şubelerimizde herkesin ödemelerine ve bütçelerine göre kampanyalarımız bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi "Kampanyalar" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

DMÇ Mobilyayı Sosyal Medyadan Takip Edebilir miyiz ?

Firmamızı "Facebook,Twitter ve Foursquare" hesaplarından takip edebilir, sürpriz kampanyalarımızdan ve hediyelerim'izden faydalanabilirsiniz.

DMÇ Mobilyanın Sunmuş Olduğu Garanti Güvencesi Nedir ?

Dmç mobilya olarak ürünlerimize vermiş olduğumuz "Garanti" süremiz 2 Yıl tam garanti 3 Yıl'da Bakım garantisi olmakla beraber 5 Yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

Şehir Dışı Teslimatlarda DMÇ Mobilya Kolaylık Sağlıyor mu ?

Dmç Ailesi olarak müşterilerimizin her zaman firmamızın önünde gelmiştir, siz değerli müşterilerimizi üzmeyecek şekilde uygun ücret karşılığında şehir dışı teslimatları firmamız tarafından gerçekleştiriyoruz.

Neden DMÇ Mobilyayı Tercih Etmeliyim ?

A ; Ne şartta olursa olsun "Müşteri Memnuniyeti" ilkesini misyon olarak kabul etmiş olan biz DMÇ Mobilya ailesi olarak her zaman en kaliteli, en son moda olan mobilya gruplarını müşterilerimize en uygun şartlarla ve en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

B ; İlkelerinden kesinlikle vazgeçmeyecek olan DMÇ Mobilya ailesi olarak mobilya sektöründe güler yüzlü, samimi hizmetiyle kusursuz, en yeni modelleriyle tercih edilen ve aranan bir firma olarak hızlı ve sağlam adımlarla bu yolda ilerlerken tek hedefimiz ve olmazsa olmazımız müşteri memnuniyetidir.

Aradığınız cevap yok mu?

Eğer cevabını aradığınız soru burada yoksa iletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin
Kefilsiz, senetsiz, kredi kartsız mobilya