Bir eve sahip herkesin hayali kaliteli ve şık mobilyalar kullanmak, evinin konforunu ve işlevselliğini arttırmaktır. Yeni evlenenler, sıfırdan hayat kurmanın bütün zorluklarını üzerlerinde hissederler. Günümüzde bir ev kurmak kadar masraflı pek az şey vardır. Yeni bir evin masrafı, taşınma masrafları, tadilat, mobilyalar, halılar, perdeler, mutfak malzemeleri, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar eklendikçe dağ gibi yükselir ve çiftlerin belki de yıllarca borç altına girmesine sebep olur. Uzun yıllar oturduğu eve yeni bir çehre kazandırmak isteyenler de sadece mobilyalarını değiştirerek bu amaçlarına ulaşabilirler, fakat bu da oldukça masraflı bir iş olabilir.

Ucuz mobilyalar çoğu zaman kalitesiz olduğundan tercihlerini bu yönde kullananlar uzun vadede zarar etmekte, aldıkları mobilyalar çok kısa sürede çöpe gitmektedir. Fakat mobilyanın ucuz olması aynı zamanda kalitesiz olacağı anlamına gelmez, DMÇ Mobilya kurulduğu günden bu yana, ucuz fiyatlı mobilyaları yüksek kaliteyle müşterilerine sunmayı başardı. Bu ticari başarının ardında firmamızın müşteri memnuniyetini hedef alan satış ve hizmet politikaları yatıyor.

Firmamız müşteri memnuniyetini üç farklı başlıkta toplayıp, her başlık için farklı hizmetler ve çözümler sunmaktadır.

HİZMET

Müşterilerimize mobilya seçerken ve alırken kolaylıklar sağlamak için büyük çaba gösteriyoruz. Her daim alanında eğitim almış, uzman ve güler yüzlü çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz. Satış öncesinde sağladığımız hizmetler gibi satış sonrasında da müşterilerimizi asla yalnız bırakmıyoruz.

- Benzersiz fırsatlarımızdan tüm Egelilerin yararlanabilmesi için Ege’nin Her Yerine Ücretsiz Teslimat.
- 5 Yıl Garanti. 2 yıl tam, 3 yıl bakım olmak üzere oluşabilecek tüm sorunları profesyonel ekibimizle hızlıca çözüyoruz.
- Ücretsiz Depolama.Mobilya ve beyaz eşyalarınızı koyacağınız yer hazır değilse, biz mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızı depolarımızda ücretsiz olarak saklıyoruz.

FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ege’nin ve İzmir’in lider mobilya firması olarak iddialı olduğumuz fiyatlarımız, benzersiz ödeme seçeneklerimizle, yeni bir ev kuran ve evini yenileyenlerin yanındayız. Yeni bir hayat kurmanın yükünü hafifletirken, evlerinizi yıllar boyu kullanacağınız kaliteli, modern, işlevsel ve dayanıklı mobilyalarla donatmak için çalışıyoruz. Bütçenizi sarsmadan, ekonominizi zora sokmadan hayat kurabilmeniz için size benzersiz ödeme seçenekleri ve fiyatlarla yardımcı olabilmeyi istiyoruz. Yüksek kaliteli mobilya ve beyaz eşyaları başka hiçbir yerde bulamayacağınız düşük fiyatlarla beğeninize sunuyoruz.

- 36 ay taksitle, kredi kartsız, peşinatsız, senetsiz, kefilsiz mobilya alışverişi. Mobilya almak ve ev kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kart kullanmadan, senet imzalamadan, kefile gerek olmadan tam 36 ay taksitle evinizi baştan yaratın.

- Kredi kartına taksit imkânı. Her bankanın kredi kartına istediğiniz vadede taksit imkânı.

- Senetli mobilya satışı. Kredi kartınız yoksa üzülmeyin, sizi banka güvencesine gerek kalmadan mobilyalarınıza kavuşturuyoruz.

KALİTE

Hizmet ve Ödeme seçeneklerimiz ne kadar iyi olursa olsun, kalitesiz mobilya ve beyaz eşyalarla müşteri memnuniyetinin sağlanamayacağını biliyoruz. DMÇ mobilya olarak her zaman en kaliteli malzemelerden üretilmiş, dayanıklı, yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta mobilya ve beyaz eşyalarla müşterilerinin memnuniyetinin daimi olmasını hedef alıyoruz. Kaliteyi üretimden evlerinize kadar takip edip garanti altına alıyoruz.