Bu yıl yeni evlenecekler için harika bir müjdemiz var. Artık evlenmenin o pahalı ve ağır yükünü bir kenara bırakın. Sizler için hem çok uygun maliyetli hem de yıllarca kaliteli bir şekilde kullanabileceğiniz mobilyalara sahip olabileceğiniz hoş bir alışveriş adresi sunuyoruz. DMÇ'nin Karabağlar mobilya mağazası ile artık İzmir'de nereden ev mobilyası alsam diye düşünmeyin. Evlerinizi donatırken size yardımcı olacak bu adres ile harika bir ev dizecek, herkesin hayran kaldığı bir ev ortam oluşturacaksınız.

Karabağlar mobilya mağazamızdaki yatak odası takımlarına, yemek odası takımlarına, koltuk takımlarına, duvar ünitelerine bayılacak ve çok uygun fiyatlarla mobilya sahibi olacaksınız.

Yatak odası takımınız tam olarak isteklerinize uyacak. Dilediğiniz genişlikte bir dolap ve kusursuz rahatlıkta bir yatak ve şık komidinlerle yatak odanızı ister modern, ister gösterişli klasik hatlarla yatak odanızı siz şekillendireceksiniz.

Tarzınıza ve keyfinize uyum sağlayacak, evinize güzellik katacak mobilyalar almak için günlerce mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok. DMÇ Mobilya Karabağlar Mağazası ile en güzel takımlara rahatça ulaşacaksınız.

Peki ya salon takımları? Salon takımları yeni evliler için misafirleri ağırlamak ve onlara rahatlık vermek açısından çok önemlidir. Şık bir koltuk takımı, hemen ortasına bir sehpa ve karşısına harika bir televizyon ünitesi. Bu harika takımlar ile odaları dolu dolu gösterebilirsiniz. Elbette bir salonda olması gereken başka ne varsa hepsi DMÇ Mobilya Karabağlar Mağazası'nda.

Kalitesi ve duruşuyla evinize tarz katacak kusursuz görünümde yemek odası takımları da Karabağlar mobilya mağazamızda. Her yerde görmeye alıştığınız yemek odası modellerini unutun. Tasarım harikası, şık ve rahat, hayalinizdeki takıma kavuşun. Evinizin güzelliğine güzellik katan şık takımlar için İzmir'in her yerinde hizmet veren DMÇ Mobilya tüm mobilya ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

Ev mobilyası alırken Karabağlar mağazamıza mutlaka uğrayın. En güzel çocuk odaları, en güzel oturma grupları, duvar üniteleri, yatak odası takımları, yemek odası takımları Karabağlar mobilya mağazamızda sizleri bekliyor. Her metrekareye uygun mobilya seçenekleri, her zevke uygun kumaş seçenekleri ve güleryüzlü ekibimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Kalitesi ve garantisi ile güven veren, geniş ödeme seçenekleriyle mobilya sahibi olmayı kolaylaştıran DMÇ Mobilya Karabağlar ile keyifli bir alışveriş sizleri bekliyor.